Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektromonter - Monter systemów energetycznej trakcji kolejowej

BERKER DOMINIS Sp. z o.o

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Jedna z największych firm budowlanych powstała w latach sześćdziesiątych, działająca w sektorze infrastrukturalno-usługowym i prężnie rozwijająca się na rynku polskim i zagranicznym poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Elektromonter/Monter systemów energetycznej trakcji kolejowej

Twój zakres obowiązków

  • montaż i naprawa elementów systemów energetycznej trakcji kolejowej

  • bezwzględnie przestrzegasz zasad BHP

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie jako monter/elektromonter w kolejowej, przemysłowej bądź tramwajowej sieci trakcyjnej

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy na terenie Niemiec

  • masz inne uprawnienia? Będą one dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – NIEMIECKIE WARUNKI

  • zarobki w euro + premie za nadgodziny, dodatki za nocki, niedziele, święta i inne

  • bezpłatne szkolenia techniczne i certyfikacja uprawniająca do wykonywania zawodu na terenie Niemiec

  • bezpłatne zakwaterowanie, zjazdy średnio co 2 tygodnie do Polski

  • zorganizowany przejazd i pobyt na terenie Niemiec

  • odzież i narzędzia do pracy

  • ubezpieczenie, niemiecka kasa chorobowa, Kindergeld

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • Kindergeld

  • darmowe zakwaterowanie i przejazd

Zajmujemy się rekrutacją i marketingiem personalnym. Wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach i pomagamy im znaleźć odpowiednich Kandydatów do pracy. W ostatnich 3 latach pomogliśmy 1808 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. W branży rekrutacyjnej pracujemy 18 lat, a od 6 lat zajmujemy się wyłącznie branżą budowlaną.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Przewiń do profilu firmy