Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter - Monter tras kablowych

Matter Electro Sp. z o.o.

  • Finlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy elektromonterów oraz monterów tras kablowych do pracy na kontrakcie w Finlandii.

W zakres obowiązków wchodzi wykonawstwo instalacji elektrycznych i montaż tras kablowych.

Wyjazd - od zaraz.

Posiadanie szkoleń Green Card, SFS 6002 będzie dodatkowym atutem.

Nasze wymagania

Wymagania:

wyuczony zawód

doświadczenie w zawodzie

pracowitość

sumienność

zaangażowanie

To oferujemy

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie

bezpłatne zakwaterowanie i przejazdy

możliwość długoterminowej współpracy

podatki i ubezpieczenie na terenie Finlandii

O nas

Matter Electro Sp. z o.o. to firma z branży elektrycznej, specjalizująca się w wykonastwie kontraktów zagranicznych. Gwarantujemy naszym pracownikom ciągłość zatrudnienia i możliwość pracy w następujących krajach: Niemcy, Norwegia, Finlandia, Szwecja, Francja i Polska.