Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TECHNIKA INSTALACYJNA "TOP - PROJEKT" sp. z o.o. z siedzibą w: Otyńska 8, 54-426 Wrocław (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter - Monter

TECHNIKA INSTALACYJNA "TOP - PROJEKT" sp. z o.o.

5 20010 400 brutto / mies.
  • Otyńska 8, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 08 lut 2023
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
    Polska, Wrocław ul.Otyńska 8
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Otyńska 8

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji wentylacji, odpylania i klimatyzacji

  • Montaż urządzeń wentylacyjnych,

  • Montaż izolacji termicznych i przeciwwilgociowych kanałów wentylacyjnych,

  • Wykonanie bieżącej obsługi instalacji wentylacyjnej.

  • Serwis urządzeń i instalacji wentylacyjnych

  • Okablowanie i proste prace elektryczne

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży wentylacji,

  • umiejętność montażu urządzeń wentylacyjnych,

  • prawo jazdy kat. B

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (drabina, rusztowanie)

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w powierzone zadania.

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,

  • urozmaicona praca na montażach w najlepszych firmach w Polsce

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach poszerzających kompetencje zawodowe,

  • przyjemną atmosferę w pracy oraz wsparcie ze strony pozostałych współpracowników, tworzących świetny zespół,

  • lokalizacja biura z łatwym dojazdem z miejscem postojowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie kwartalne za efektywnie zakończone projekty.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma TOP-PROJEKT działa na rynku od ponad 25 lat. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem pod klucz systemów wentylacji, odpylania i klimatyzacji dla przemysłu. Wykonujemy instalacje dla topowych przedsiębiorstw produkcyjnych wszystkich branż w całej Polsce. Firma ma bogate doświadczenie i stabilną pozycję na rynku. Naszym kapitałem są dobre relacje w młodym zespole.