Oferta pracy

Elektromonter Napowietrznych Linii WN

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Budowa, modernizacja, eksploatacja linii napowietrznych WN na terenie całego kraju i poza granicami Polski

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe

  • Mile widziane uprawnienia SEP bez ograniczeń napięcia

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • 2 lata doświadczenia przy budowie linii napowietrznych wysokiego napięcia, 110kV - 400kV

  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych procedur i systemu pracy

  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju i wyjazdów zagranicznych

  • Doświadczenie w pracy na kontraktach zagranicznych

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Ciekawą pracę na budowach za granicą oraz w Polsce

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w delegacji)

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Możliwość długoterminowej współpracy

Enprom Sp. z o.o.

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy