Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektromonter Napowietrznych Linii WN-Niemcy

Enprom Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowa, modernizacja, eksploatacja linii napowietrznych wysokiego napięcia na terenie Niemiec.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia przy budowie linii napowietrznych wysokiego napięcia, 110kV - 400kV,

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1,

  • wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku: eklektycznym, energetycznym lub pokrewnym,

  • mile widziane uprawnienia SEP bez ograniczeń napięcia,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych procedur i systemu pracy,

  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju i wyjazdów zagranicznych,

  • doświadczenie w pracy na kontraktach zagranicznych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • napoje

  • możliwość uzyskania uprawnień