Oferta pracy

Elektromonter

Net Logic. Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pracownik fizyczny

Firma Net Logic z Gdyni z ponad 20 letnim doświadczeniem w wykonywaniu usług z branży elektrycznej zarówno w Polsce jak i za granicą szuka Elektryków - Mechaników. Od wielu lat wykonujemy usługi dla zachodnich przedsiębiorstw. Posiadamy stałe zlecenia (możliwość pracy cały rok). Wszelkie formalności/ koszty związane z wyjazdem za granicę ponosi firma Net Logic. Praca dla Polskiej firmy w delegacji! Wyjazd w pełni legalny - A1 oraz wszelkie kwestie związane z rejestracją wykonujemy za swoich pracowników !

Opis stanowiska:

Praca dla Elektryków - Mechaników na terenie Niemiec w delegacji. Bardzo mile widziana jest znajomość języka niemieckiego - wystarczająca do zrozumienia poleceń w miejscu pracy. Miejsce dla pracowników polskojęzycznych. Praca stabilna bez konieczności długiego oczekiwania na kolejny wyjazd.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • podstawowa znajomość branży elektrycznej - podstawowa znajomość branży mechanicznej
  • wysoka jakość pracy, terminowość i zaangażowanie
  • mile widziany SEP
  • pozytywne nastawienie do pracy oraz chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Nocleg w dobrych warunkach, służbowy samochód oraz paliwo, narzędzia (wiha, wurth knipex), stabilną pracę, atrakcyjne oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie, możliwość współpracy przez długie lata.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy