Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

SEAR Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy polskim oddziałem niemieckiej spółki SEAR GmbH z siedzibą w Rostoku (północne Niemcy), zatrudniającej ok. 170 osób, która od ponad 20 lat realizuje najbardziej ambitne projekty w branży elektroenergetycznej w Europie i na świecie.

Hasło „Pracownik naszym największym dobrem” to nasza codzienna rzeczywistość. To atrakcyjne wynagrodzenie, uczciwość, legalna praca, otwarta komunikacja, płaska struktura zarządzania.

Mamy odwagę i energię wytyczać kierunki rozwoju dla całej branży.

Potrzebujemy wsparcia najlepszych. Być może także Ciebie!

Dla realizacji kontraktów w Niemczech, Hiszpanii i innych krajach Europy poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • montaż, podłączanie aparatów, maszyn i urządzeń elektrycznych (transformatory, silniki, rozdzielnie, oświetlenie, AKPiA),
  • wykonywanie instalacji elektrycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia w następujących lokalizacjach: obiekty przemysłowe i elektrownie, lądowe stacje przekształtnikowe HVDC oraz podstacje energetyczne

Wymagania:

  • gotowość do pracy za granicą na budowach,
  • wiedza, poparta doświadczeniem w zakresie energetyki profesjonalnej lub instalacji przemysłowych,
  • umiejętność czytania dokumentacji,
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • uprawnienia SEP,
  • ukończony kurs SCC/VCA,

Oferujemy:

  • umowę o pracę i wysokie wynagrodzenie - adekwatnie do posiadanych umiejętności od 12€ do 15€/godzinę brutto,
  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach i transport do miejsca pracy,
  • pracę zazwyczaj w trybie 4 tygodnie za granicą 1 tydzień w domu – darmowy transport,
  • urlop płatny wg. stawek zagranicznych,
  • szkolenia zawodowe, narzędzia, wysokiej jakości odzież roboczą,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • uczciwość i jasne zasady

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swój życiorys, zaznaczając w nim możliwy dla Ciebie termin rozpoczęcia pracy, klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne