Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Net Logic. Sp. z o.o.

    Firma Net Logic z Gdyni z ponad 20 letnim doświadczeniem w wykonywaniu usług z branży elektrycznej zarówno w Polsce jak i za granicą szuka Elektryków oraz Mechaników. Od wielu lat wykonujemy usługi dla zachodnich przedsiębiorstw. Posiadamy stałe zlecenia ( możliwość pracy cały rok). Wszelkie formalności/ koszty związane z wyjazdem za granicę ponosi firma Net Logic. Praca dla Polskiej firmy w delegacji! Wyjazd w pełni legalny - A1 oraz wszelkie kwestie związane z rejestracją wykonujemy za swoich pracowników !

    Opis stanowiska:

    Praca dla Elektryków lub Mechaników na terenie Niemiec w delegacji. Bardzo mile widziana jest  znajomość języka niemieckiego - wystarczająca do zrozumienia poleceń w miejscu pracy. Posiadamy również miejsce dla pracowników polskojęzycznych. Praca stabilna bez konieczności długiego oczekiwania na kolejny wyjazd.

    Wymagania:
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • podstawowa znajomość branży elektrycznej lub podstawowa znajomość branży mechanicznej
    • wysoka jakość pracy, terminowość i zaangażowanie
    • mile widziany SEP ( Elektrycy )
    • pozytywne nastawienie do pracy oraz chęć rozwoju
    Oferujemy:
    • Nocleg w dobrych warunkach, służbowy samochód oraz paliwo, narzędzia (wiha, wurth knipex), stabilną pracę, atrakcyjne oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie, możliwość współpracy przez długie lata.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Net Logic sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Net Logic sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Rolnicza 16 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Net Logic sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Rolniczej 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.