Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektromonter

Pracownicy BudowlaniO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Nasz Klient - przedsiębiorstwo z branży elektrycznej realizujące duże projekty na obiektach: użyteczności publicznej, przemysłowych czy też stoczniowych. Prowadzi budowy w Polsce jak i zagranicą, stale zatrudnia na umowę o pracę ponad 250 osób. Zapewnia stabilne i długoterminowe zatrudnienie. Wysyłając swoją aplikację możecie Państwo liczyć na szybkie zatrudnienie.

Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia, gdzie będziesz miał możliwość rozwoju i satysfakcji zawodowej, to ta praca jest dla Ciebie.

Zakres Obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznej/przemysłowych,
  • montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia,
  • wykonywanie prac przyłączeniowych.

Wymagania

  • uprawnienia SEP lub wykształcenie kierunkowe,
  • min 2 letnie doświadczenie zawodowe,
  • motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy

  • stałe wynagrodzenie od 2300 euro za pracę od poniedziałku do piątku (soboty dodatkowo płatne),
  • zakwaterowanie w dobrze wyposażonych pokojach, max 2 osobowych, opłacane przez pracodawcę,
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10 każdego miesiąca,
  • płatny urlop w zależności od stażu pracy, liczony od pełnego wynagrodzenia,
  • dowóz do pracy samochodami służbowymi,
  • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość uzyskania szkoleń językowych opłaconych przez pracodawcę,
  • umowę o pracę na polskich warunkach (po okresie próbnym, umowa na stałe),
  • wsparcie językowe na budowie od naszych kierowników budów,
  • pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności: meldunkowych, urzędowych poza granicami kraju, jak i również wsparcie przy Kindergeld i odzyskaniu podatku,
  • nowoczesny sprzęt i narzędzia - standardy zachodnie, wysokiej klasy odzież robocza,
  • wysokie dodatki za znajomość niemieckiego lub angielskiego oraz doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
za pomocą formularza.

Ogłoszenie archiwalne