Oferta pracy

Elektromonter

Neko energia Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia,

  • montaż instalacji elektrycznych,

  • montaż szaf elektrycznych,

  • praca na obiektach przemysłowych,

  • inne prace o zbliżonym charakterze.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • samodzielność i sprawność w działaniu,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy za granicą (kontrakty kilkumiesięczne),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego – będzie dodatkowym atutem,

  • posiadanie uprawnień typu: SCC, VCA, CCNSG, SEP, UTD – będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • kontrakty zagraniczne: Hiszpania,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług elektroenergetycznych,

  • bezpłatne zakwaterowanie i przejazd zorganizowane przez Pracodawcę,

  • możliwość przepracowania większej ilości godzin w m-c,

  • organizację wszelkich formalności związanych z legalną pracą,

  • wyjazdy w grupach,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • ciekawą dynamiczną pracę,

  • możliwość zorganizowania i dofinansowania uprawnień/szkoleń specjalistycznych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiednie do posiadanych umiejętności, kwalifikacji.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy