Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

A&S Elektrotechnik GmbHO firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Wykonywanie instalacji elektrycznych na budowie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie elektryczne i uprawnienia SEP

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka (mile widziane za granicą)

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • Sumienność oraz staranność w wykonywaniu pracy

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Doświadczenie w pracy na terenie Niemiec

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne, pewne i terminowo płatne wynagrodzenie

  • Dodatki w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

  • Umowę o pracę z firmą niemiecką

  • Ubezpieczenie w niemieckiej Kasie Chorych

  • Bezpłatne zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych

  • Zjazdy do Polski

  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy na miejscu

  • Stałą opiekę i wsparcie polskojęzycznego managera

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracznej nauki języka