Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

GS Elektroanlagemontage GmbHO firmie

13 00018 000 brutto / mies.
  • Krefeld, Niemcy

    zagranica
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zajmujemy się montażem kanałów kablowych, rozkładaniem wiązek kablowych jak i również zarabianiem wszystkich wtyczek i podpinaniem wszystkich połączeń elektrycznych pod i w wagonie i nie tylko.

Nasze wymagania

  • Systematyczności

  • Chęci do pracy

  • Punktualności

  • Mile widziane doświadczenie elektryczne lub SEP

  • Otwartej POLSKIEJ działalności gospodarczej

To oferujemy

  • gwarancja wypłacalności

  • nie wymagana znajomość języka

  • zakwaterowanie

  • atrakcyjne zarobki

  • przyuczenie na stanowisku pracy

  • praca stacjonarna

  • możliwość wieloletniej współpracy

O nas

Firma GS Elektroanlagenmontage GmbH poszukuje ludzi do współpracy przy produkcji nowoczesnych pociągów osobowych w Krefeld (nie jest wymagane doświadczenie aczkolwiek mile widziane )

Zajmujemy się montażem kanałów kablowych, rozkładaniem wiązek kablowych jak i również zarabianiem wszystkich wtyczek i podpinaniem wszystkich połączeń elektrycznych pod i w wagonie i nie tylko.