Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

PROJEKT - Automatyka i Elektrotechnika Sp.z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych w Dziale Prefabrykacji w Opolu,

  • wsparcie przy prefabrykacji maszyn,

  • prowadzenie prac montażowych i uruchomieniowych.

Nasze wymagania

  • nastawienie na terminową realizację powierzonych zadań,

  • zawodowe lub techniczne wykształcenie kierunkowe,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • odpowiedzialność i ambicja,

  • dobrze widziane prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych osób,

  • przyjazną atmosferę pracy i atrakcyjne wynagradzanie,

  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty Multisport,

  • pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00.

PROJEKT - Automatyka i Elektrotechnika Sp.z o.o.

PROJEKT Sp. z o.o. to firma z 27 letnim doświadczeniem na rynku produkcji maszyn, linii produkcyjnych, stanowisk zrobotyzowanych i systemów automatyki dla przemysłu. Naszymi odbiorcami są światowi producenci branży motoryzacyjnej, AGD i innych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wyłącznie w formacie .pdf za pomocą przycisku Aplikuj.