Elektromonter

BERKER DOMINIS Sp. z o.o

3 6004 500 brutto / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:delegacje + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Jesteśmy firmą z 70 - letnim doświadczeniem w budownictwie elektroenergetycznym i kubaturowym.

Dołącz do nas, aplikując na stanowisko:

Elektromonter – praca w delegacji

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac zleconych elektromonterom, montaż szaf sterowniczych, montaż połączeń i kanałów kablowych.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku Elektromontera,

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie – mile widziane kierunkowe bądź pokrewne,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,

  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność i sumienność.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę,

  • Diety za każdy dzień w delegacji,

  • Dojazdy – auta służbowe,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + 25% premii,

  • Nadgodziny płatne zgodnie z Kodeksem pracy,

  • Stałą posadę,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 18 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 6 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 3 lat pomogliśmy 2158 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Przewiń do profilu firmy