Oferta pracy

Elektromonter osprzętu lotniczego

WSK-PoznańO firmie

WSK-Poznań

Unii Lubelskiej 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Praca na produkcji,

  • przygotowywanie detali do montażu,

  • montaż pomp oraz ich kontrola i regulacja

  • Drobne prace ślusarskie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Wiedza, umiejętności i doświadczenie z zakresu mechaniki: znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ślusarskimi, biegłe posługiwanie się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr) i multimetrem

  • Wiedza, umiejętności i doświadczenie z zakresu elektrotechniki: znajomość schematów elektrycznych, umiejętność posługiwania się oscyloskopem (umiejętność odczytu danych), umiejętność lutowania przewodów, nawijania cewek elektrycznych

  • Wyobraźnia przestrzenna

  • Zdolności manualne

  • Dokładność, sumienność

  • Doświadczenie w montażu elektro-mechanizmów opartych o koła zębate o małych modułach będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami

  • stabilność zatrudnienia

  • szkolenia

  • przyjazną atmosferę

  • pakiet socjalny

  • dofinansowanie do kart MultiSport

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

WSK-Poznań

Jesteśmy znaczącym producentem aparatury wtryskowej do silników wysokoprężnych, osprzętu lotniczego oraz precyzyjnych elementów kooperacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym. Nasze wyroby znane są z bardzo wysokiej jakości tak w kraju jak i na świecie, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Przewiń do profilu firmy

Szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną przedstawione w trakcie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy