Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

ControlTec Sp. z o.o.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż elektryczny na obiekcie, podłączenia obiektowe w instalacjach nN

  • Terminowa i jakościowa realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego, przygotowywanie trasy i sposobu prowadzenia kabla w kanale, wciąganie kabla do przygotowanej trasy

  • Uruchamianie układów pomiarowych w branży AKPiA

  • Uruchamianie układów sterowania napędami w branży elektrycznej

  • Montaż elektryczny na konstrukcji maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (elektryk, elektromonter, mechanik lub pokrewne)

  • Uprawnienia SEP E1 do 1kV (mile widziane uprawnienia kontrolno-pomiarowe, również w kategorii D1)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi, przyrządów pomiarowych (multimetr)

  • Prawo jazdy kategorii B (czynne)

  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Predyspozycje i chęć do współpracy z naszymi Klientami i Kierownikami na obiektach

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych – inicjatywa do uczenia się nowych rzeczy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stawka godzinowa - od 20,00 zł brutto.

  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń

  • Benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, bony świąteczne, mikołajkowe upominki dla dzieci pracowników, spotkania integracyjne

  • Pracę w przyjaznej atmosferze oraz wśród ludzi, u których możesz liczyć na pomoc

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Możliwość rozwoju, szkoleń zawodowych

  • Możliwość zdobywania cennych doświadczeń poprzez pracę na obiektach u naszych renomowanych Klientów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego

  • dofinansowanie do karty Multisport

Firma ControlTec, wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej poszukuje pracowników na stanowisko: Elektromonter.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując wybierz właściwą lokalizację: WROCŁAW, DĄBROWA GÓRNICZA, PŁOCK.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.controltec.pl

Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube.