Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

REVICO S.A.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie oprzewodowania szaf sterowniczych i rozdzielnic średniego napięcia,

  • montaż konstrukcji rozdzielnic i aparatury średniego i niskiego napięcia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym,

  • uprawnienia SEP E-1 – mile widziane,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie elektroenergetycznej,

  • szkolenia,

  • pakiet świadczeń socjalnych i opieki medycznej,

  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań w elektroenergetyce,

  • możliwości osobistego rozwoju,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy,

  • kontakt z najnowszymi technologiami w elektroenergetyce.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

REVICO S.A.

REVICO S.A. jest przedsiębiorstwem o charakterze produkcyjno-inwestycyjnym działającym w branży elektroenergetycznej i budownictwie. Jesteśmy producentem bezpiecznych i niezawodnych urządzeń przeznaczonych zarówno dla przemysłu, jak też dla energetyki zawodowej.

Przewiń do profilu firmy