Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter pod ziemią

Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o.O firmie

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznej

  • prace łączeniowe przy urządzeniach elektroenergetycznych

  • utrzymanie ruchu urządzeń elektrycznych w oddziałach górniczych

Nasze wymagania

Mile widziane

  • kwalifikacje SEP do 1 kV i powyżej w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno- pomiarowym

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • znajomość układów sterowania i systemów automatyki oraz podstawowych technik pomiarowych

To oferujemy

Oferujemy prace w stabilnej firmie z dobrymi zarobkami, praca na zmianie pierwszej lub w trybie cztero-zmianowym. Oferujemy pracownikom pakiet socjalny.

Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o.

Firma Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o. jest jednym z największych przedsiębiorstw realizujących prace dla KGHM Polska Miedź S.A. w zakresie robót górniczych, montażowych i elektycznych.

Poszukujemy osób do pracy na oddziale elektrycznym.

Przewiń do profilu firmy

KONTAKT:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj bądź kontakt telefoniczny pod numerem +48 76 758 68 83 w godzinach 06.00-14.00.