Oferta pracy

Elektromonter pogotowia energetycznego

FBSERWIS S AO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem, prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko:

ELEKTROMONTER POGOTOWIA ENERGETYCZNEGO

Jakie zadania będziesz u nas wykonywać?

  • Nadzorowanie sprawności urządzeń elektrycznych i sieci w Porcie Gdańskim, który jest jednym z najważniejszych, międzynarodowych węzłów komunikacyjnych
  • Usuwanie wszelkich awarii i usterek
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych oraz przeglądów okresowych

Czego od Ciebie wymagamy?

  • Posiadasz uprawnienia SEP do 1kV (uprawnienia wyższe będą dla nas dodatkowym atutem)
  • Masz już doświadczenie w pracy elektromontera i zawsze dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych
  • Sieć elektryczna nie ma przed Tobą tajemnic
  • Czynnie korzystasz z prawa jazdy kat. B
  • Lubisz pracę zespołową
  • Zmianowy, 12-godzinny tryb pracy idealnie wpasuje się w Twój rytm

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i nagrody zależne od zaangażowania
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Grafik uwzględniający indywidualne preferencje
  • Atestowaną odzież ochronną
  • Szkolenia umożliwiające zdobycie uprawnień finansowane przez nas
Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie
CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku:
FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej  grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:
  • utrzymujemy blisko 1700 km dróg krajowych  i autostrad,
  • obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,
  • posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych (status RIPOK), w tym dwie z własnym składowiskiem,
  • utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

Ogłoszenie archiwalne