Jeżeli załączając swoją aplikację CV: 1. zamieszcza Pan/Pani w CV i/lub liście motywacyjnym inne dane osobowe niż obejmujące: imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, 2. w dokumentach rekrutacyjnych zamieszcza Pan/Pani z własnej inicjatywy dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO np. stan zdrowia, przekonania religijne, przynależność do związków zawodowych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub w liście motywacyjnym przez ENEA Oświetlenie sp. z o.o., w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.” Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w powyższych zakresach lub jej wycofanie, nie może być podstawą niekorzystnego traktowania Pana/Pani, a także nie może powodować wobec Pana/Pani jakichkolwiek negatywnych konsekwencji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

ENEA Oświetlenie Sp. z o.o.O firmie

ENEA Oświetlenie Sp. z o.o.

Strzeszyńska 58

Poznań

Twój zakres obowiązków

1. Wykonywanie prac związanych z eksploatacją oświetlenia drogowego:

- wykonanie przeglądów urządzeń oświetleniowych,

- diagnozowanie i ograniczanie skutków zwarć,

- usuwanie awarii,

- wymiana przepalanych źródeł,

- pełnienie dyżuru domowego.

2. Wykonywanie prac związanych z poprawą efektywności i jakości oświetlenia drogowego:

- wymiana opraw oświetleniowych wraz z osprzętem,

- montaż i demontaż słupów oświetleniowych,

- budowa linii napowietrznych i kablowych n.n.,

- inne prace związane z poprawą efektywności i jakości oświetlenia drogowego.

3. Wykonywanie poniższych usług:

- naprawa, budowa oświetlenia,

- montaż, eksploatacja iluminacji,

- pomiary, eksploatacja reklam, wiat, przyłączy,

- remonty i modernizacja urządzeń oświetleniowych,

- dopuszczanie do prac obcych brygad.

4. Wykonywanie prac związanych z zabezpieczeniem i likwidacją skutków kolizji drogowych:

- zabezpieczenie miejsc kolizji,

- wymiana (demontaż) słupów po kolizjach i awariach,

- naprawa (wymiana) innych elementów oświetlenia drogowego,

-prostowanie słupów.

5. Wykonanie prac przygotowawczych i warsztatowych związanych z prowadzeniem eksploatacji, wykonaniem remontu lub innej usługi:

- wykonania zamknięć do słupów, tabliczek,

- przygotowanie rozdzielnic do wymiany,

- przygotowanie wysięgników i innych konstrukcji metalowych,

- naprawa i remont urządzeń.

6. Pełnienie dodatkowych obowiązków związanych z prowadzeniem pojazdów służbowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, elektryczne

  • doświadczenie zawodowe w branży energetycznej

  • prawo jazdy kat. B, mile widziane kat. C

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • uprawnienia ,,E” do 1 kV

  • uprawnienia na podnośnik koszowy

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • pakiet szkoleń

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Grupa Kapitałowa Enea to nowoczesny Pracodawca, który odgrywa jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarki krajowej. Działalność naszej Grupy opiera się na wytwarzaniu, dystrybucji i handlu energią elektryczną oraz świadczeniu usług w zakresie elektroenergetyki. Zatrudniamy blisko 16 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi Wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą, która jest nastawiona na realizację celów, potrafi współpracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków złóż do nas swoją aplikację. Więcej o nas na www.enea.pl.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Informacje dotyczące współpracy:

  • przewidywany termin zatrudnienia – wrzesień 2021

  • miejsce pracy – Poznań, ul. Strzeszyńska 58

  • organizacja pracy – praca zmianowa