Logo Pracuj.pl

Elektromonter

Employer Sp. z o.o.O firmie

6 000–6 800
brutto / mies.
  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Międzynarodowy koncern, światowy lider produkcji zaawansowanych urządzeń do transportu wewnętrznego, poszukuje pracowników na stanowisko z zakresu montażu elektrycznego. W naszej firmie zatrudniamy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, bo wierzymy w ich potencjał. Firma funkcjonuje na międzynarodowym rynku od 40 lat.

Bezpłatnie pomagamy cudzoziemcom w formalnościach dotyczących legalizacji pracy i pobytu (oświadczenie, karta pobytu, zezwolenie na pracę).

Zatrudniamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w systemach automatyzacji produkcji,
  • montaż szaf sterowniczych.

Wymagania pracodawcy

  • uprawnienia SEP do 1kV.
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne. Preferowane kierunki: mechanik, mechatronik, automatyk, elektryk itp.
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie jednozmianowym (6-14) lub dwuzmianowym (6-14, 14-22).

Mile widziane

  • umiejętność korzystania z rysunków technicznych lub schematów elektrycznych,

Pracodawca oferuje

  • wysokie wynagrodzenie na start 6000,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy - od pierwszego dnia!
  • odzież roboczą,
  • możliwość sfinansowania szkolenia na wózki widłowe,
  • kompleksowe przeszkolenie do pracy na wybranym stanowisku,
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin dla osób chętnych,
  • rozwój zawodowy prowadzący do awansu,
  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazne środowisko pracy w międzynarodowej firmie,
  • pracę na miejscu - bez wyjazdów.

Zapraszamy do aplikowania!

Elektromonter, Poznań