Oferta pracy

Elektromonter - praca na liniach napowietrznych

innogy Stoen Operator Sp. z o.o.

  • Chrzanowskiego 12, Praga-Południe, Warszawa, Włodarzewska 68, Ochota, Warszawa

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy i konserwacje urządzań elektroenergetycznych (nN/SN/WN)

  • Instalacja urządzeń elektroenergetycznych

  • Usuwanie awarii

  • Aktualizacja dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej

  • Współpraca z Klientem

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe – elektryczne/elektroenergetyczne

  • Doświadczenie w pracy związanej z energetyką

  • Umiejętność czytania schematów technicznych

  • Znajomość budowy oraz zasad działania urządzeń elektroenergetycznych

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości ( w tym dużych wysokościach)

  • Brak przeciwskazań do pracy w terenie, w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • Nastawienie na współpracę

To oferujemy

  • dwie premie w roku

  • dwa dodatkowe dni wolne

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • kafeterię benefitów

  • dbałość o zasady BHP

  • pracę 5 dni w tygodniu w stałych godzinach

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • kartę multisport

  • opiekę medyczną

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dzięki wysokiej klasy specjalistom, oraz nowoczesnym, przyjaznym dla środowiska technologiom, utrzymujemy najwyższe standardy pracy sieci. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!

Przewiń do profilu firmy