Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter- Pracownik budowlany

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych "GROTEX" Sp.z o.o.

  • Józefa Lompy 20, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Józefa Lompy 20

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych – linii napowietrznych i kablowych nN, SN, WN

  • wykonywanie poleceń przełożonego oraz brygadzisty

  • budowa oświetlenia ulicznego, budowa stacji elektroenergetycznych, budowa linii teletechnicznych.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki/teletechniki

  • uprawnienia SEP „E” do 1kV

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromonter

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • umowę o pracę na okres próbny, potem na czas nieokreślony

  • odpowiednie narzędzia pracy

  • pracę w stabilnej firmie