Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter / Pracownik działu montażu

HARTING PolskaO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i montaż układów elektrycznych zgodnie z dokumentacją

  • Montaż wiązek kablowych

  • Skręcanie podzespołów

  • Montaż złączy kablowych

  • Lutowanie

  • Kontrola jakości wykonywanej pracy

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie min zawodowe (mile widziane elektroniczne lub elektryczne)

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami monterskim

  • Sprawność manualna

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych będzie dodatkowym atutem

  • Dobra organizacja pracy, solidność i dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w kraju i na świecie

  • Rozwój umiejętności zawodowych

  • Nowoczesne środowisko pracy

  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Atrakcyjny system benefitów

HARTING Polska

Grupa technologiczna HARTING jest jedną z wiodących firm w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży złącz elektrycznych i elektronicznych oraz technologii sieciowych. Zatrudniając ponad

5 500 pracowników w 37 krajach.

Firma HARTING jest obecna na światowym rynku od ponad 60 lat. Siedziba firmy od 1950 znajduje się w miejscowości Espelkamp w Niemczech. HARTING Polska z siedzibą we Wrocławiu działa od 1997 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy HARTING – Zakładu Produkcyjnego w Osielsku woj. kujawsko pomorskie poszukujemy kandydatów pragnących wspierać naszą organizacje w następujących obszarach:

Design Engineer– ELECTRIC HARNESSES

Konstruktor – wiązki kablowe

Przewiń do profilu firmy