Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektromonter Prowadzący – Brygadzista

Top ManagerO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niemcy, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta – firmy Elektrimont, która realizuje duże projekty w obszarze budownictwa użyteczności publicznej oraz budownictwa przemysłowego zarówno w Polsce, jak i za granicą poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Elektromonter Prowadzący – BrygadzistaNumer ref.: Rodzaj inwestycji: biurowce

Główne zadania:

  • Montaż instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznej/przemysłowych
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy grupy elektromonterów
  • Prace przyłączeniowe

Wymagania:

  • Doświadczenie  na stanowisku Brygadzisty/Prowadzącego
  • Znajomość jednego z języków: niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę  (po okresie próbnym umowa na stałe)
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia bezpośrednio z Kierownikiem
  • Zakwaterowanie w komfortowych,  jednoosobowych pokojach
  • Płatny urlop w zależności od stażu pracy, liczony od pełnego wynagrodzenia
  • Nowoczesny sprzęt , narzędzia,  wysokiej klasy odzież robocza
  • Terminowe wypłaty do 10-tego dnia miesiąca
  • Dowóz do pracy samochodami służbowymi
  • Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności: meldunkowych, urzędowych poza granicami kraju, jak i również wsparcie przy Kindergeld i odzyskaniu podatku
  • Pracę w zgranym zespole i wsparcie kierowników budów
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych szkoleń językowych opłaconych przez pracodawcę i szkoleń branżowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne