Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

CENTRUM ZAOPATRZENIA ENERGETYKI ELTAST sp. z o.o.O firmie

5 0007 000 brutto / mies.
  • Toruńska 9
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

CENTRUM ZAOPATRZENIA ENERGETYKI ELTAST sp. z o.o.

Toruńska 9

Radom

Centrum Zaopatrzenia Energetyki ELTAST to wiodąca w Polsce firma zajmująca się modernizacją oświetlenia ulicznego.
Na swoim koncie mamy już wymienione ponad 300 000 opraw w całej Polsce.
Obecnie realizujemy kilkanaście projektów modernizacyjnych na terenie całego kraju.

OPIS STANOWISKA:

Praca polega głównie na instalacji i wymianie lamp oświetleniowych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy przy liniach napowietrznych i kablowych
  • AKTUALNA GRUPA SEP
  • Mile widziane uprawnienia PPN (praca pod napięciem) oraz na podnośnik
  • Prawo jazdy
  • Gotowość do pracy w delegacji

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4000-5000 netto
  • Umowę o pracę
  • Motywujący System nagród
  • Możliwość zakwaterowania dla pracowników zamiejscowych
  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień

Ogłoszenie archiwalne