Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

PMC Hydraulika Sp. z o.o.O firmie

PMC Hydraulika Sp. z o.o.

Rosówek 24

Rosówek

powstała w 2011 roku i należy do koncernu PMC Hydraulics prowadzonego w 11 krajach. PMC Hydraulika specjalizuje się w montażu systemów hydrauliki siłowej i układów smarowania.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem/rozbudową Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
ElektromonterNumer ref.: miejsce pracy: Rosówek

Zakres obowiązków:

  • montaż elementów i zespołów hydrauliki siłowej
  • testy podzespołów i urządzeń hydrauliki siłowej
  • prace elektryczne na gotowych systemach hydraulicznych
  • prace elektryczne związane z utrzymaniem ruchu na produkcji

Wymagania

  • min 1 rok doświadczenia w charakterze elektryka / elektromontera
  • wykształcenie zawodowe / techniczne elektryczne / elektrotechniczne
  • uprawnienia do 1 Kv
  • szeroka wiedza z zakresu elektryki / elektrotechniki
  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie wieloskładnikowe
  • przyjazną atmosferę w firmie
  • możliwość rozwoju
  • dodatkowe benefity
  • miejsce pracy: Rosówek 24, Kołbaskowo (blisko Szczecina i Gryfina)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na aktualne i przyszłe rekrutacje zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Administratorem danych osobowych jest PMC Hydraulika Sp z.o.o. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach administrowania procesami rekrutacji, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy i ich przedstawianiem, przechowywaniem i użytkowaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym jedynie na podstawie przepisów prawa. Istnieje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne