Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter Rozdzielnic Elektrycznych

Energo Instal Sp.J. P.Kwiecień, R.Karkowski, K.DrożniewiczO firmie

4 0006 500 brutto / mies.

Energo Instal Sp.J. P.Kwiecień, R.Karkowski, K.Drożniewicz

Biała Przemsza 35

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych nn

  • Prefabrykacja rozdzielnic sterowniczych ( AKPiA )

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe minimum średnie techniczne

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Umiejętność przyswajania wiedzy technicznej

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie przy pracy z urządzeniami elektromechanicznymi

  • Znajomość aparatury elektrycznej

  • Uprawnienia SEP 1kV w zakresie eksploatacji mile widziane

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilny system wynagrodzeń

  • możliwość rozwoju zawodowego

Podstawą sukcesu Energo Instal Sp.j. jest wykwalifikowany zespół, który tworzą ludzie z doświadczeniem i wiedzą pozwalającą na wybór optymalnych rozwiązań dla poszczególnych przedsięwzięć.

Przewiń do profilu firmy