Oferta pracy

Elektromonter rozdzielnic niskiego napięcia

Signal Group sp. z o.o. sp.k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

W związku z nieustannym rozwojem naszej spółki produkcyjnej (aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej) w DĄBROWIE (gmina Dopiewo k/Poznania) poszukujemy elektromonterów! (Możliwy dojazd autobusem pracowniczym z przystanków: Ogrody oraz Bałtyk/Kaponiera)

Twój zakres obowiązków:

*prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia

*wykonywanie montażu konstrukcji rozdzielnic niskiego napięcia

*wykonywanie połączeń elektrycznych rozdzielnic itp. zgodnie z dokumentacją techniczną

*kontrola poprawności wykonywanych wyrobów

*wykonywanie prób, a także pomiarów elektrycznych wykonywanych wyrobów

Nasze wymagania

  • ukończona szkoła o profilu elektrycznym

  • umiejętność czytania schematów jedno oraz wielokreskowych

  • uprawnienia elektryczne minimum z zakresu eksploatacji do 1 kV

  • doświadczenie na stanowisku pokrewnym (elektromonterzy, serwis sprzętu elektrotechnicznego, elektryka budowlana, monterzy, dział utrzymania ruchu

Mile widziane

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie przy prefabrykacji rozdzielnic

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stałe, comiesięczne wynagrodzenie

  • zatrudnienie w firmie należącej do grupy spółek o stabilnej pozycji rynkowej (30lat na rynku polskim)

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • jedną zmianę 7-15

  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii :)

  • jasne i czytelne możliwości rozwoju i awansu w strukturach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o uzupełnienie krótkiego formularza, który pojawi się przy aplikowaniu.

CZEKAMY NA CIEBIE JEŻELI:

  • chcesz otrzymywać wynagrodzenie adekwatne do kompetencji

  • chcesz mieć możliwość rozwoju i jasną ścieżkę kariery (może w przyszłości Inżynier Projektu)

  • zależy Ci na pogodzeniu pracy z życiem prywatnym

  • chcesz czuć się pewniej poprzez uczestnictwo w ubezpieczeniu grupowym i prywatnej opiece medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny - gwarantowanym przez pracodawcę

  • chcesz być częścią firmy, która poprzez spójną strategię, nieustannie się rozwija zarówno w Polsce jak i na rynkach zagranicznych

Signal Group 'Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.'

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów.

Przewiń do profilu firmy