Elektromonter rozdzielnic niskiego napięcia

Signal Group sp. z o.o. sp.k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

W związku z nieustannym rozwojem naszej spółki produkcyjnej (aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej) w DĄBROWIE (gmina Dopiewo k/Poznania) poszukujemy elektromonterów! (Możliwy dojazd autobusem pracowniczym z przystanków: Ogrody oraz Bałtyk/Kaponiera)

Twój zakres obowiązków:

*prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia

*wykonywanie montażu konstrukcji rozdzielnic niskiego napięcia

*wykonywanie połączeń elektrycznych rozdzielnic itp. zgodnie z dokumentacją techniczną

*kontrola poprawności wykonywanych wyrobów

*wykonywanie prób, a także pomiarów elektrycznych wykonywanych wyrobów

Nasze wymagania

  • ukończona szkoła o profilu elektrycznym

  • umiejętność czytania schematów jedno oraz wielokreskowych

  • uprawnienia elektryczne minimum z zakresu eksploatacji do 1 kV

  • doświadczenie na stanowisku pokrewnym (elektromonter, serwis sprzętu elektrotechnicznego, elektryka budowlana, monter, dział utrzymania ruchu)

Mile widziane

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie przy prefabrykacji rozdzielnic

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stałe, comiesięczne wynagrodzenie

  • zatrudnienie w firmie należącej do grupy spółek o stabilnej pozycji rynkowej (30lat na rynku polskim)

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • jedną zmianę 7-15

  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii

  • jasne i czytelne możliwości rozwoju i awansu w strukturach

  • ubezpieczenie i opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o uzupełnienie krótkiego formularza, który pojawi się przy aplikowaniu.

SIGNAL GROUP 'Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.'

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

30 lat doświadczenia. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów. Realizujemy wdrożenia dedykowanych rozwiązań dla Klientów sieciowych z branż retail, petrol, horeca, logistics, fashion oraz banking.

Solidny Pracodawca od 2013 roku. Tworzymy niepowtarzalną kulturę organizacyjną. Wiemy, że największym kapitałem Signal Group są jego Pracownicy, dlatego też naszym ciągłym wyzwaniem jest doskonalenie warunków pracy.

Jak powiedział kiedyś arcymistrz szachowy 'Sztuczna inteligencja i automatyzacja wciąż będą wypierać wiele zawodów, jeśli jednak szukacie dziedziny, która przez wiele lat będzie się dynamicznie rozwijać, zajmijcie się współpracą człowieka z maszyną, architekturą procesu i jego projektowaniem'.

Przewiń do profilu firmy