Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter

  • Ruda Śląska, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA-AM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

    GRUPA-AM wykonuje na wysokim poziomie różnego rodzaju instalacje chłodnicze, klimatyzacyjne, wentylacyjne i elektryczne. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w usuwaniu i unieszkodliwianiu azbestu i eternitu na terenie Śląska. Najważniejszym wyróżnikiem naszej firmy i źródłem przewagi nad konkurencją są ludzie. Najwyższa jakość świadczonych usług nie byłaby możliwa gdyby nie zaangażowanie naszych pracowników, tworzących zgrany zespół specjalistów.

    Miejsce pracy: Ruda Śląska

    Opis stanowiska:

    Praca polega na wykonywaniu instalacji elektrycznych - najczęściej wewnętrznych, wyłącznie do 1 kV. Praca na terenie metropolii Górnośląsko - Zagłębiowskiej - brak delegacji i kilkudniowych wyjazdów. Siedziba firmy znajduje się w Rudzie Śląskiej - Wirku. Dojazd na miejsce budowy zapewniany jest przez pracodawcę.

    Wymagania:

    Wymagane uprawnienia SEP - E 1 kV. Doświadczenie w pracy na stanowisku nie jest warunkiem koniecznym, jeżeli podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat wykaże się wiedzą i potrzebnymi umiejętnościami. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    Jako Pracodawca dokładamy starań, by tworzyć przyjazne i efektywne środowisko pracy. Działamy wspólnie, by sprostać oczekiwaniom wymagających Klientów korporacyjnych, indywidualnych i przedsiębiorstw.

    Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat. Zapewniamy potrzebne narzędzia oraz dojazd do miejsca wykonywania pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GRUPA-AM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rudzie Śląskiej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest GRUPA-AM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. 1 Maja 246A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GRUPA-AM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. 1 Maja 246A (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.