Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

Pratt & Whitney Rzeszów S.AO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie legalizacji aparatury kontrolno - pomiarowej

  • Bieżące naprawy i przeglądy stoisk hamownianych

  • Ocena stanu technicznego maszyn, urządzeń oraz instalacji elektrycznych

  • Testowanie maszyn, diagnostyka maszyn i urządzeń

  • Przygotowywanie raportów

  • Typowanie do zakupów niezbędnych części zamiennych, określanie krytycznych części zamiennych dla maszyn i urządzeń

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne z zakresu elektryki lub elektroniki

  • Doświadczenie w zakresie serwisowania i konserwacji sprzętu elektrycznego oraz legalizacji aparatury kontrolno - pomiarowej

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną i rysunkiem technicznym

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Umiejętność posługiwania się aparaturą diagnostyczną

  • Uprawnienia energetyczne SEP do 1kV - mile widziane

  • 2 letni staż pracy w obszarach związanych z serwisowaniem sprzętu elektrycznego

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz w przestrzeniach zamkniętych

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy

To oferujemy

  • Interesuje Cię atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Istotny jest dla Ciebie pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, przyzakładowa przychodnia lekarska)

  • Chciałbyś/Chciałabyś stać się częścią zespołu który uczy i motywuje do działania

  • Zwracasz uwagę na bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • Chciałbyś/Chciałabyś rozwijać swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w programie Scholar – dofinansowanie do studiów, kursu języka angielskiego

Pratt & Whitney Rzeszów S.A

Pratt & Whitney Rzeszów jest światowej klasy producentem silników lotniczych do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych na świecie , m.in. Airbus, Boeing, Lockheed Martin.

Pratt & Whitney Rzeszów wdraża strategię 2020, określając, jakim przedsiębiorstwem ma być w przyszłości. Jej brzmienie to: „Technologia. Produkt. Dobre miejsce pracy”.

Przewiń do profilu firmy