Elektromonter

PROSTER Sp. z o.oO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • • montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych

  • • podłączanie maszyn i linii produkcyjnych

  • • praca w delegacji

Nasze wymagania

  • • wykształcenie elektrotechniczne lub pokrewne,

  • • doświadczenie na stanowisku: elektryk /elektromonter

  • • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • • świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV lub wyższe,

  • • dyspozycyjność do wyjazdów na delegacje służbowe

  • • bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • • mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, podesty ruchome, prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • • umowa o pracę na pełny etat

  • • ciekawą pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie

  • • możliwość rozwoju zawodowego

  • • wyposażenie w profesjonalne narzędzia pracy

  • • zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży

  • • atrakcyjne warunki finansowe

  • • dofinansowanie pakietu MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne