Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter - Serwisant SRK

  • Imielin, Tychy, Mysłowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DR-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Firma DR-TECH Sp. z o.o. powstała w styczniu 2011 roku i rozpoczęła swoją działalność w branży kolejowej jako autoryzowany punkt serwisowy firmy Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. (BT ZWUS).
    Zakres działalności to usługi związane z zabudową, uruchomieniem, serwisem oraz utrzymaniem wszystkich typów urządzeń sterowania ruchem kolejowym.

    Miejsce pracy: Mysłowice (okolice), Tychy (okolice), Imielin

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie prac przy urządzeniach sterowania ruchem kolejowym (SRK) zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
    • usuwanie usterek, przeglądy, zabudowa, instalacja i uruchamianie urządzeń SRK w lokalizacjach stanowiących miejsce zadań, kontraktów i umów Spółki na terenie kraju,
    • konserwacja i obsługa sprzętu oraz urządzeń.

    Wymagania:

    • uprawnienia elektryczne SEP,
    • doświadczenie w pracy w branży elektrycznej bądź elektromechanicznej na stanowisku monter, serwisant, specjalista itp.,
    • mile widziane wykształcenie elektryczne bądź elektromechaniczne,
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do pracy w delegacji.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
    • możliwość rozwoju zawodowego, poprzez różnego rodzaju szkolenia i kursy,
    • pracę przy urządzeniach najnowszej generacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).