Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter- Serwisant Sygnalizacji Świetlnej

ZABERD SPÓŁKA Z O.O.

  • Bystrzycka 24, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Bystrzycka 24

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac utrzymaniowych przy sygnalizacjach świetlnych , oświetleniu drogowym oraz przy systemie sterowania ruchem na terenie miasta Wrocławia

  • usuwanie awarii

  • wykonywanie objazdów i kontroli sygnalizacji świetlnych, oświetlenia drogowego

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości

  • prawo jazdy min. kat B

  • uprawnienia SEP do 1kV,

Mile widziane

  • doświadczenie w budowie sieci energetycznych lub teletechnicznych lub konserwacji sygnalizacji świetlnych, oświetlenia drogowego oraz elementów automatyki i teletechniki drogowej

  • uprawnienia do obsługi podestu ruchomego,

  • uprawnienia do kierowania ruchem

To oferujemy

  • możliwość pracy w systemie jednozmianowym w godz. 7:00-15:00

  • lub dwuzmianowym w godzinach 6:00-14:00; 14:00-22:00

  • wynagrodzenie w zależności od posiadanych w uprawnień i doświadczenia w wysokości: systemie jednozmianowym 3000-3500 zł netto

  • w systemie dwuzmianowym 3500- 4800 zł netto

ZABERD - spółka usługowa, zajmująca się m.in. bezpieczeństwem ruchu drogowego i kompleksowym, utrzymaniem stanu dróg krajowych, realizacją prac dotyczących m.in. oznakowania, oświetlenia, barier energochłonnych, sygnalizacji świetlnych, rozwojem systemów ITS oraz organizacją ruchu zastępczego. Firma ma kilka oddziałów terenowych i dysponuje własnym parkiem maszynowym, umożliwiającym kompleksową realizację usług w dowolnym miejscu w kraju .

Przewiń do profilu firmy