Logo Pracuj.pl

Elektromonter sieci elektroenergetycznych

GIERA Znaki DrogoweO firmie

4 000–6 000
brutto / mies.
  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowa infrastruktury oświetlenia drogowego,
  • Budowa linii napowietrznych nn oraz SN,
  • Budowa linii kablowych nn oraz SN,
  • Montaż instalacji elektrycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe o kierunku elektrycznym lub pokrewnym,
  • Doświadczenie na w/w stanowisku lub pokrewnym,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność, rzetelność,
  • Umiejętność planowania pracy dla siebie i współpracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia samochodów ciężarowych wraz z przyczepami, obsługi sprzętu typu: dźwig, podnośnik koszowy, koparka,
  • Mile wdziane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji (przynajmniej do 1 kV),
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zasad przyjętych w firmie.

To oferujemy

  • Zarobki w przedziale 4000 ÷ 6000 zł brutto. Poziom zarobków będzie uzależniony od Twojego doświadczenia oraz efektów pracy.
  • Kompleksowy program wdrożenia w tym szkolenia przed rozpoczęciem prac w zakresie jaki wymagamy. Nie martw się więc, jeśli Twoje doświadczenie nie pokrywa się w pełni z wymaganiami. Tym niemniej Twoje doświadczenie jest dla nas atutem i przewagą nad innymi aplikacjami. Pozwól nam ocenić to na rozmowie kwalifikacyjnej.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na zasadach umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,

GIERA Znaki Drogowe

GIERA Znaki Drogowe działa na rynku od 1993 roku. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie oczekuje się najnowocześniejszych technologii i rozwiązań w zakresie oznakowania dróg. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych inwestycjach drogowych naszych czasów.

Ciągle rozwijamy się a wizja, odwaga, determinacja właścicieli i kompetentna kadra skutkują zadowoleniem Inwestorów.

Elektromonter sieci elektroenergetycznych, Olsztyn