Logo Pracuj.pl

Elektromonter Sieci

ENERGA – OPERATOR S.A.O firmie

  • Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie prac na sieci SN i nN zgodnie z zakresem zleconych prac
  • Realizowanie prac na sieci WN i stacjach WN/SN, stacjach SN/SN zgodnie z zakresem zleconych prac interwencyjnych, remontowych i eksploatacyjnych
  • Bieżące reagowanie na zdarzenia awaryjne w sieciach WN, SN i nN.
  • Realizowanie zadań w zakresie pomiarów parametrów jakości energii elektrycznej.
  • Realizowanie zadań w zakresie pogotowia energetycznego
  • Pełnienie dyżuru pogotowia domowego
  • Identyfikowanie w toku realizowanych zadań zjawisk i symptomów w obszarze nielegalnego poboru energii elektrycznej oraz ich zgłaszanie odpowiednim komórkom organizacyjnym spółki
  • Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień do kierowania pojazdami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadniczne zawodowe, średnie techniczne lub pokrewne
  • Znajomość zasad eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych,
  • Świadectwo kwalifikacyjne kat. E b.o.n.,
  • Brak przeciwskazań do prac na wysokości,
  • prawo jazdy kat. B.
  • skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • nastawienie na ciągły rozwój i umiejętność czerpania z różnych perspektyw

To oferujemy

  • pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,
  • umowę o pracę,
  • rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

ENERGA – OPERATOR S.A.

Spółka Energa Operator jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD). Odpowiadamy za rozwój, eksploatację, modernizację infrastruktury przesyłowej i dostarczanie odbiorcom przyłączonym do sieci energii o prawidłowych parametrach jakościowych.

Aktualne oferty pracodawcy
LP/ET/01/01/2023

Elektromonter Sieci, Słupsk