Elektromonter sieci średnich i niskich napięć

TAURON Dystrybucja Spółka AkcyjnaO firmie

TAURON Dystrybucja Spółka Akcyjna

Kościuszki 15

Radomyśl Wielki

Kim jesteśmy?

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.
Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Twoje zadania

  • Realizowanie prac na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych SN i nN w zakresie eksploatacji, likwidacji awarii i skutków awarii, prac inwestycyjnych, remontowych oraz usług zewnętrznych (w tym oświetlenia drogowego) zgodnie z poleceniami przełożonego przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy
  • Przeprowadzanie oględzin, pomiarów, konserwacji, obsługa i eksploatacja sieci energetycznych SN i nN
  • Wykonywanie prac w technologii pod napięciem
  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji z realizowanych prac

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe, kierunek elektryczny
  • Świadectwo kwalifikacyjne E do 1kV
  • Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

Mile widziane

  • Wykształcenie średnie zawodowe, kierunek elektryczny
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki na stanowisku elektromontera
  • Świadectwo kwalifikacyjne E powyżej 1 kV
  • Uprawnienia do prac w technologii PPN
  • Prawo jazdy kat B, C, CE
  • Inne uprawnienia: do obsługi koparki, dźwigu, podnośnika, pilarki do drewna, pilarki do nawierzchni oraz hakowego, uprawnienia do kierowania ruchem drogowym, spawacza

Oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Program
    wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie
    do wypoczynku
  • Karta
    Multisport
  • Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

Oferta różni się w zależności od Spółki/lokalizacji.

Sprawdź podczas rozmowy rekrutacyjnej, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem https://www.tauron-dystrybucja.pl/rodo-klauzula-rekrutacja-td

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Spółka: Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie

Lokalizacja: Dębica, Radomyśl Wielki

Nr ref: Dębica: TD/2020/06/05, Radomyśl Wielki: TD/2020/06/06

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy