Oferta pracy
9ZP29/VIII/2021
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Toruniu, ul. Gen. Bema 128, 87-100 Toruń, danych szczególnej kategorii określonych w art. 9 RODO zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych, przeze mnie, z własnej inicjatywy na potrzeby rekrutacji nr 9ZP 29/VIII/2021 do Wydziału Usług Sieciowych w Toruniu”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter Sieci

ENERGA – OPERATOR S.A.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 26 wrz 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja prac na sieci WN, SN i nN zgodnie z zakresem zleconych prac interwencyjnych, remontowych i eksploatacyjnych.

  • Realizacja prac interwencyjnych, remontowych i eksploatacyjnych na sieci WN i stacjach WN/SN oraz SN/SN zgodnie ze zleconym zakresem.

  • Bieżące reagowanie na zdarzenia awaryjne w sieciach WN, SN i Nn oraz stacjach GPZ 110/15 kV.

  • Realizowanie zadań w zakresie pomiarów parametrów jakości energii elektrycznej.

  • Realizowanie zadań w zakresie pogotowia energetycznego.

  • Pełnienie dyżuru pogotowia domowego.

  • Dbanie o kompletność i sprawność powierzonego do użytkowania sprzętu i urządzeń do prac, w tym monitorowanie terminów badań technicznych.

  • Identyfikowanie nielegalnego poboru energii elektrycznej oraz ich zgłaszanie odpowiednim komórkom organizacyjnym Spółki.

  • Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień.

  • Sporządzanie protokołów z przeprowadzonych prac i przygotowywanie dokumentacji powykonawczych zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych zgodnie z oczekiwaniami Pracodawcy oraz doskonalenie umiejętności pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe – kierunek elektryczny.

  • Doświadczenie zawodowe przy bezpośredniej eksploatacji sieci elektroenergetycznej nN, SN i WN.

  • Świadectwo kwalifikacyjne „E” powyżej 1kV.

  • Znajomość budowy sieci nN, SN i WN, stacji GPZ 110/15 kV oraz obowiązujących w tym zakresie przepisów.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Jesteś dyspozycyjny oraz gotowy do pełnienia dyżurów domowych.

  • Nie masz przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku, w terenie i na wysokości powyżej 3m.

  • Potrafisz efektywnie organizować pracę własną, posiadasz umiejętność pracy zespołowej, w tym komunikatywność z osobami w różnym wieku.

  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą.

  • Jesteś otwarty na systematyczne podnoszenie wiedzy, nabywanie nowych umiejętności i uprawnień elektroenergetycznych.

Mile widziane

  • Wykształcenie średnie techniczne – kierunek elektryczny.

  • Uprawnienia do prac pod napięciem przy elektroenergetycznych liniach napowietrznych i kablowych oraz urządzeniach rozdzielczych do 1 kV.

  • Prawa Jazdy kat. C, C+E.

  • Uprawnienia na obsługę HDS, podnośników koszowych, koparek oraz na obsługę pił spalinowych.

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę.

  • Umowę o pracę.

  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

Spółka Energa Operator jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD). Odpowiadamy za rozwój, eksploatację, modernizację infrastruktury przesyłowej i dostarczanie odbiorcom przyłączonym do sieci energii o prawidłowych parametrach jakościowych.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Praca na obszarze działania Oddziału. Miejsce stawiania się do pracy: Toruń