Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter sieci trakcyjnej

ELECTREN S.A. Oddział w Polsce

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż sieci trakcyjnej, fundamentów i konstrukcji wsporczych trakcji elektrycznej,

  • Montowanie osprzętu sieciowego trakcji elektrycznej, uziemień, uszynień,

  • Demontaż elementów sieci trakcyjnej,

  • Regulowanie sieci trakcyjnej,

  • Wykonywanie innych prac budowlanych zgodnie z ustalonymi zasadami funkcjonowania budowy kolejowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe – elektryczne,

  • Gotowość do relokacji (praca w delegacji),

  • Zaangażowanie, chęć do pracy, brak nałogów, wytrzymałość fizyczna,

  • Doświadczenie w pracy przy montażu sieci trakcyjnej (2 lata),

  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Uprawnienia SEP E.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość szkoleń i awansu zawodowego na stanowiska Kierownika pociągu / Prowadzącego pojazdy kolejowe specjalne,

  • Stałą i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy (w przypadku pracy w delegacji),

  • Bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • mieszkanie służbowe

  • możliwość uzyskania uprawnień

Miejsce pracy:

  • Miejsce pracy: Terytorium Polski (miejsce, gdzie pracodawca aktualnie prowadzi budowy)

ELECTREN S.A. – jest wiodącym wykonawcą sieci trakcyjnej i układów zasilania sieci trakcyjnej w wielu krajach na całym świecie. Działamy m.in. w Hiszpanii, Francji, Kanadzie a także w Polsce.

Aktualnie poszukujemy do naszego oddziału w Polsce, na budowy w lokalizacji: Białystok i Trójmiasto, pracowników na stanowisko: Elektromonter sieci trakcyjnej.

Przewiń do profilu firmy