Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter Sieciowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Enea to nowoczesny pracodawca, wicelider polskiego rynku energii elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządzamy pełnym łańcuchem wartości: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, jej dystrybucję i sprzedaż oraz obsługę Klienta. Odpowiadamy za bezpieczne dostawy energii do 2,5 mln Klientów. Zatrudniamy ponad 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi wartościami są: uczciwość, odpowiedzialność, kompetencja i bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą nastawioną na realizację celów, potrafisz pracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzisz do swoich obowiązków złóż swoją aplikację, bo właśnie takich osób szukamy.

    Więcej o nas na www.enea.pl

    Enea Operator sp. z o.o./ Oddział Dystrybucji Poznań/ Wydział Utrzymania Sieci informuje, iż poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce: Poznań

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Wykonywanie badań diagnostycznych, ocena zmiany stanu technicznego oraz identyfikacja
      i lokalizacja uszkodzeń kabli elektroenergetycznych WN i SN
    • Wykonywanie planowanych zabiegów eksploatacyjnych oraz usuwanie awarii w zakresie obejmującym wykonywanie prób i pomiarów elektrycznych urządzeń i aparatury zainstalowanych w elektroenergetycznej sieci dystrybucyjnej
    • Prowadzenie sprawozdawczości i statystyki eksploatacyjnej dotyczącej zadań realizowanych na stanowisku pracy

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym
    • Doświadczenie zawodowe – 1 rok praktyki zawodowej (wskazane doświadczenie w pracy
      w zakresie wykonywania prób i pomiarów aparatów i urządzeń elektroenergetycznych WN lub SN)
    • Uprawnienia ,,E” w zakresie eksploatacji sieci elektroenergetycznej bez ograniczenia wysokości napięcia
    • Prawo jazdy kat B
    • Język angielski w stopniu dostatecznym

    CECHY OSOBOWOŚCI:

    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • Samodzielność w działaniu
    • Dyspozycyjność
    • Sumienność

    INFORMACJE:

    • Przewidywany termin zatrudnienia –styczeń 2018
    • Miejsce pracy – Poznań

    Miejsce wykonywania pracy - obszar działania Oddziału Dystrybucji Poznań

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę,
    • rozwój zawodowy,
    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych oraz szkoleń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w terminie do 30.03.2018 r. w tytule wiadomości wpisując „286–OD5-SU Elektromonter Sieciowy”.

    Załączając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Enea Operator, jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. 1998 N 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych.