Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter

  • śląskie
  • Specjalista
  • 23.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GC Energy zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie montażu aparatury kontrolno-pomiarowej oraz instalacji elektrycznych. Aktualnie prowadzimy rekrutację na kilka projektów krajowych i zagranicznych.

    W związku z tym poszukujemy kandydatów do zatrudnienia na stanowisku:

    Zadania:

    • Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych, w tym:
      • układanie kabli w trasach i kanałach kablowych, rowach kablowych a także rurach osłonowych (stalowych i PVC),
      • podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych,
    • Próby i pomiary elektryczne.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Aktualnych uprawnień SEP,
    • Znajomości montażu i łączenia szaf sterowniczych,
    • Biegłej znajomości schematów elektrycznych (czytanie) i umiejętności samodzielnej pracy na ich podstawie (podłączenia, montaż układów),
    • Doświadczenia w zakresie obróbki kabli sterowniczych,
    • Praktycznego doświadczenia w pracy na budowach z branży energetycznej (elektrownie, elektrociepłownie, rafinerie, przepompownie gazu, terminale LNG),
    • Dyspozycyjności (praca na budowach krajowych i zagranicznych).

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
    • Zakwaterowanie oraz dojazdy do/z pracy,
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
    • Możliwość rozwoju i budowania kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o załączenie CV w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku „Aplikuj”

    Z dopiskiem: Elektromonter

    Prosimy o dopisane następującej klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Klauzula musi być podpisana.

    Zapraszamy na naszą stronę www.gc-energy.eu