Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter sterowania maszyn

Firma DOLECKIO firmie

  • Adama Asnyka 13, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Firma DOLECKI

Adama Asnyka 13

Zabrze

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie budować szafy sterujące do produkowanych przez firmę maszyn, montować układy sterowania i okablowanie oraz uruchamiać maszyny w siedzibie Firmy DOLECKI. Praca związana jest także z komplementowaniem podzespołów i utrzymywaniem relacji z dostawcami aparatury sterującej. W ramach dalszego rozwoju zawodowego, pracownik będzie mógł wziąć udział w projektowaniu i opracowywaniu algorytmu sterowania i sposobu działania maszyny, także prototypów i nowych maszyn, często innowacyjnych. Nabędzie wiedzę z dziedziny pneumatyki przemysłowej i hydrauliki w części dot. elektryki.

Zapraszamy szczególnie kandydatów chcących się rozwijać, z inicjatywą, szukających ciekawej i zróżnicowanej - nie monotonnej pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w doświadczenie w budowie elektrycznych układów sterowania maszyn

  • wysoka kultura estetyczna wykonywanej pracy

  • umiejętność czytania rysunku schematów i rys. technicznego

  • znajomość MS Office

  • uprawnienia SEP (mogą być nieaktualne)

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych prac

  • umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w systemie jednozmianowym

  • szkolenia, możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień, certyfikatów

  • stabilną oraz bardzo ciekawą, zróżnicowaną pracę przy budowie innowacyjnych maszyn

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • stanowisko pracy wyposażone w nowoczesne narzędzia

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy innowacyjnych projektach

  • interesujące wyzwania

  • udział w rozwoju firmy

Jesteśmy wiodącym, polskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją maszyn przemysłowych, urządzeń oraz linii produkcyjnych wykorzystywanych m.in. przy produkcji wyrobów parafinowych. Z sukcesami realizujemy powierzone nam zadania i najbardziej wymagające projekty. Aktualne informacje znajdziecie Państwo na stronie www.dolecki.eu

Przewiń do profilu firmy

  • WYMIAR PRACY - pełny etat

  • RODZAJ UMOWY - czas nieokreślony po okresie próbnym

  • DOŚWIADCZENIE - wymagane

  • WYKSZTAŁCENIE MINIMALNE - średnie