Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

Hand sp. z o. o. sp. k.O firmie

5 5006 500 brutto / mies.

Hand sp. z o. o. sp. k.

Odrzańska 23B

Sulechów

Twój zakres obowiązków

  • realizacja usług serwisowych w oddziałach klienta i w siedzibie firmy,

  • remonty i naprawa (mechaniczna i elektryczna) kompresorów powietrza oraz innych urządzeń,

  • montaż urządzeń i instalacji sprężonego powietrza,

  • pomiary parametrów pracy urządzeń (elektryczne, ciśnieniowe, temperaturowe),

  • wykonywanie audytów instalacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie,

  • Podstawowa wiedza z zakresu: elektronika, mechanika, budowa maszyn,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Samodzielność, konsekwentność, dobra organizacja pracy,

  • Uprawnienia G1 (eksploatacja do 1 kV),

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Uprawnienia F-gaz, G2.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na pełen etat,

  • Praca w systemie jednozmianowym (7-15),

  • Szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Hand sp. z o. o. sp. k. w Sulechowie zajmuje się zaopatrzeniem przedsiębiorstw produkcyjnych i firm transportowych w środki smarne. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości oleje silnikowe, oleje przekładniowe, oleje przemysłowe oraz smary wiodących firm w branży. Dzięki innowacyjnym produktom oraz doświadczonemu zespołowi firma pozostaje liderem na rynku środków smarnych.

Przewiń do profilu firmy