VEOLIA WSCHÓD

Elektromonter

VEOLIA WSCHÓD O firmie

  • Świdnik

    Świdnik, lubelskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Bezawaryjna i ciągła dostawa energii elektrycznej dla odbiorców.

  • Utrzymanie urządzeń, sieci i instalacji elektrycznych oraz urządzeń wytwarzających, przesyłających energię elektryczną w stanie pełnej sprawności technicznej i gotowości.

  • Eksploatacja i kontrola urządzeń zgodnie z instrukcją obsługi eksploatacji.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi czynnościami.

  • Przeprowadzanie remontów, konserwacji, usuwanie ewentualnych awarii.

  • Obsługa, konserwacja, remont urządzeń elektrycznych AKP oraz instalacji powyżej 1 kV,

  • Stały dozór nad właściwą pracą urządzeń elektrycznych i aparatury AKP,

  • Usuwanie na bieżąco usterek instalacji siłowej, oświetleniowej, sterowniczej oraz aparatury AKP

  • Znajomość i przestrzeganie przepisów i zarządzeń dotyczących zajmowanego stanowiska.

  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze, pożądane średnie techniczne o profilu elektrycznym.

  • Znajomość zagadnień elektrycznych, posiadanie uprawnień energetycznych Grupa 1 z zakresu E oraz prawo jazdy kat. B.

  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, samodzielność w działaniu, zdolność podejmowania decyzji, rzetelność i zaangażowanie.

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu elektrotechniki i elektroenergetyki, mile widziana wiedza z zakresu automatyki oraz energetyki cieplnej.

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania, odpowiedzialność za powierzone obowiązki, samodzielność i kreatywność, orientacja na cele i pozytywne nastawienie na zmiany.

  • Umiejętność pracy w sytuacjach pod presją czasu i stresowych.

To oferujemy

  • dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet świadczeń pracowniczych w tym ubezpieczenie NNW oraz opieka medyczna w LUX MED.

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie nowych doświadczeń oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje