Oferta pracy

Elektromonter Systemów Automatyki

S-Automatic Sławomir SłomińskiO firmie

S-Automatic Sławomir Słomiński

Szamotulska 34

Poznań

Firma istnieje na rynku od roku 2015 i prężnie się rozwija. Świadczymy usługi kompleksowego okablowania w zakresie automatyki przemysłowej (maszyny, linie produkcyjne, linie transportowe, transport
i magazynowanie mediów)

Do tej pory działaliśmy w: USA, Meksyk, Argentyna, Filipiny, Australia, Bangladesh, Irlandia, Anglia, Rosja, Litwa, Finlandia, Węgry, Hiszpania, Francja, Belgia, Holandia, Dania, Szwecja, Niemcy, Włochy, Polska.

praca na całym Świecie, w tym też w Poznaniu

Opis stanowiska:

  • łączenie szaf automatyki na podstawie projektu
  • podłączanie urządzeń elektrycznych (silniki, zawory, czujniki) na podstawie projektu
  • podłączanie szaf sterowniczych na podstawie projektu

Wymagania:

  • wykształcenie w kierunku: elektryk, automatyk, mechatronik
  • chęć poszerzania swoich kompetencji
  • chęci do pracy

Oferujemy:

  • zarobki od 3000 zł netto po okresie próbnym
  • pracę z pozytywnymi ludźmi
  • możliwość podniesienia kwalifikacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę przy rozwoju różnych gałęzi przemysłu na całym Świecie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + oczekiwania wobec pracodawcy) klikając w przycisk aplikowania.
W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: http://www.s-automatic.pl/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy