Logo Pracuj.pl

Elektromonter

"MEGAZEC" Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • konserwacje i naprawy aparatury rozdzielczej i łączeniowej wysokiego, średniego i niskiego napięcia,
  • remonty i konserwacje silników elektrycznych i generatorów prądotwórczych,
  • konserwacje transformatorów i przekładników,
  • konserwacje baterii akumulatorowych 220 V,
  • remonty i montaże instalacji oświetleniowych i siłowych,
  • naprawa maszyn i urządzeń elektroenergetycznych,
  • konserwacja, wymiana i czyszczenie izolatorów,
  • montaż i demontaż przewodów, kabli i aparatów elektrycznych,
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych,
  • praca z dokumentacją techniczną.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu elektrycznym,
  • uprawnienia SEP „E” grupa 1,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m.

Mile widziane

  • uprawnienia pomiarowe SEP,
  • uprawnienia do montażu instalacji fotowoltaicznych.

To oferujemy

  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

"MEGAZEC" Sp. z o.o.

„MEGAZEC” sp. z o.o. jest spółką, która wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE. Jest jedną z wiodących firm w regionie na rynku usług w zakresie remontów i modernizacji, inwestycji, serwisu urządzeń dla energetyki i ciepłownictwa. Spółka świadczy również usługi transportowe. Zatrudnia około 160 pracowników.

Elektromonter, Szczecin