Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter taboru szynowego

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TOR-LOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Nasza firma powstała w 2015 r., a założyciele związani są z rynkiem kolejowym od wielu lat. Głównym naszym celem działalności są usługi w zakresie napraw taboru kolejowego i doradztwa technicznego.

    Miejsce pracy: Gliwice

    Opis stanowiska:

    Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu: elektrotechnicznym i elektronicznym,
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych,
    • montaż, demontaż, naprawa, regulacje i obsługa elektrycznych i elektronicznych urządzeń,
    • umiejętność lutowania i rozlutowywania,
    • mile widziane doświadczenie taborowe.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie 2500-4000

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego prze Tor-Lok Sp. z o.o. ul. Rybnicka 31 44-193 Knurów zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowycj (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".

    Klauzula RODO:

    Informujemy, że Administratorem danych jest Tor-Lok Sp. z o.o. ul. Rybnicka 31 44-193 Knurów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.