Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter urządzeń energetycznych

Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:Sezon grzewczy w godzinach I zmiana 7 - 19, II zmiana 19-7 Sezon remontowy 7-15
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • eksploatacja węzłów, sieci cieplnych oraz kotłowni w zakresie instalacji i układów elektrycznych oraz AKPiA,

  • eksploatacja, konserwacja i naprawa urządzeń sterowania i automatyki oraz urządzeń energetycznych,

  • konserwacja i remonty urządzeń, instalacji elektrycznych niskiego i średniego napięcia,

  • wykonywanie badań i pomiarów urządzeń i instalacji elektrycznych,

  • regulacja oraz kalibracja układów automatyki i elementów pomiarowych,

  • nadzór nad prawidłową pracą urządzeń elektroenergetycznych w przedsiębiorstwie,

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne (elektryk, elektromonter, elektromechanik, elektronik, automatyk),

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • podstawowa znajomość urządzeń elektroenergetycznych oraz napędów,

  • podstawowa znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej i układów automatycznej regulacji oraz sterowania procesem technologicznym,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programów do wizualizacji procesu technologicznego, uprawnienia SEP oraz posiadanie prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę na pełnym etacie na podstawie umowy o pracę, w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym.

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia.

  • wynagrodzenie zasadnicze odpowiednie do zajmowanego stanowiska i kwalifikacji.

  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę w trybie zmianowym (praca w godzinach nocnych, w niedziele i święta).

  • Ponadto:

  • premię kwartalną.

  • rozbudowany system nagród (Nagrody Jubileuszowe, Nagrody Świąteczne, Nagrodę Dyrektora, Urlop nagrodowy).

  • prywatną opiekę medyczną MEDICOVER z szerokim wachlarzem świadczeń.

  • atrakcyjny pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, pożyczki na budowę i remont domu lub mieszkania, paczki dla dzieci, zapomogi).

  • finansowanie składek do PPK (Pracowniczych Planów Kapitałowych).

  • możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego NNW.

O nas

Prowadzimy działalność w zakresie wytwarzania, przesyłu i dystrybucji energii cieplnej. Jesteśmy największym dostawcą energii cieplnej na terenie miasta Brzeg. Dostarczamy energię cieplną na cele centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej do ponad 10 tys. mieszkańców, co stanowi 25 % jego populacji oraz 90% obiektów budżetowych zlokalizowanych na terenie miasta.

Więcej na temat firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.bpec.pl w zakładce Nasza firma oraz Ogłoszenia i Aktualności.