Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter urządzeń stacyjnych i rozdzielczych

Zakład Obsługi Energetyki Sp. z o.o.

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • montaż urządzeń stacyjnych i rozdzielczych SN i nN,

  • montaż aparatury i osprzętu linii napowietrznych i kablowych SN i nN,

  • eksploatacja urządzeń rozdzielczych SN i nN,

  • posługiwanie się dokumentacja techniczną,

  • praca stacjonarna z możliwością elastycznego czasu pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, zawodowe elektryczne lub energetyczne,

  • uprawnienia SEP E do 1 kV, najlepiej E powyżej 1kV,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętność pracy w zespole,

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie na życie,

  • rozwój zawodowy, szkolenia,

  • elastyczny czas pracy,

  • spotkania integracyjne,